Współpraca

Krakowskie Stowarzyszenie Mówców specjalizuje się w organizacji i moderacji debat pokazowych, seminariów i paneli tematycznych. Nasi doświadczeni trenerzy prowadzą również warsztaty z wystąpień publicznych oraz debat oksfordzkich. Dzięki wieloletniej współpracy z instytucjami edukacyjnymi każdego szczebla – od szkół podstawowych do uczelni wyższych, potrafimy dostosować treść i formę zajęć do wieku, zainteresowań i oczekiwań uczestników.


Nasze usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb partnera. Jesteśmy również otwarci na realizację jego pomysłów w oparciu o nasze zasoby. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Debaty pokazowe

Debata pokazowa to idealny element konferencji, targów czy kongresu. Dynamiczny charakter dyskusji jest bardzo atrakcyjny z perspektywy publiczności, a możliwość zadawania pytań i wybór zwycięzców angażuje uczestników merytorycznie i emocjonalnie.

Warsztaty tematyczne

Prowadzimy zajęcia pozwalające na rozwój umiejętności obywatelskich, liderskich oraz komunikacyjnych. Nasze szkolenia są w szczególności nastawione na rozwój kluczowych kompetencji miękkich, w tym na naukę krytycznego myślenia.

Szkolenia dla kadr

Debaty to wyjątkowe narzędzie dydaktyczne, z którego korzysta wielu pedagogów, edukatorów czy trenerów w całej Polsce. Nasze szkolenie kładzie nacisk na przekazanie wiedzy praktycznej i naukę skutecznego wykorzystywania debat w sektorze edukcji.

Tematyczne turnieje debat

Organizujemy turnieje debat dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczestnicy rywalizują ze sobą w słownych potyczkach oceniani przez profesjonalnych sędziów oraz ekspertów tematycznych. Tematykę turnieju, jego zakres oraz formę dobieramy według wytycznych partnera.