Współpraca

Krakowskie Stowarzyszenie Mówców specjalizuje się w organizacji i prowadzeniu debat pokazowych, seminariów i paneli tematycznych jak i warsztatów z wystąpień publicznych oraz debat oksfordzkich. Eksperci stowarzyszenia pracują na każdym szczeblu edukacji w Polsce zaczynając od szkół podstawowych kończąc na współpracy i szkoleniach kadry akademickiej. Mamy bogate doświadczenia w przedstawianiu rozmaitych tematów w sposób przystępny zarówno dla odbiorcy jak i dla biorącego aktywny udział prelegenta czy mówcy. Serdecznie zapraszamy do współpracy, w ramach której istnieje możliwość indywidualizacji potrzeb partnera czy realizacji jego własnych pomysłów w oparciu o nasze zasoby. W szczególności polecamy:

Debata pokazowa

Debata może być elementem konferencji, seminarium, targów czy kongresu. Dynamiczny charakter dyskusji sprawia, że jest ona dla widzów ciekawsza od wykładu czy prelekcji, a możliwość zadawania pytań lub decydowania o popieranej stronie angażuje publiczność zarówno merytorycznie, jak i emocjonalnie. Stowarzyszenie organizuje debaty w sposób kompleksowy - zapewniamy mówców, profesjonalne przygotowanie, obsługę techniczną, profesjonalnych prowadzących czy relację z wydarzenia

Warsztaty tematyczne

Istnieje nieskończenie wiele tematów na które warto rozmawiać. Dyskusje są najbardziej produktywne kiedy mają swoje ramy, prowadzącego i ściśle określony cel. Organizacja cyklu warsztatów na temat ważny dla partnera, może być ciekawym elementem jego strategii promocyjnej. Stowarzyszenie może zorganizować cykl warsztatów otwartych lub skierowanych do konkretnej grupy (młodzieży, studentów) budujących ciekawość tematu wśród uczestników.

Szkolenie dla kadr

Debata jest interesującym narzędziem dydaktycznym, z którego korzysta wielu pedagogów, edukatorów czy trenerów w całej Polsce. Jeżeli Państwa organizacja zajmuje się edukacją, a w szczególności pracą z młodzieżą, to takie szkolenie może poszerzyć wachlarz narzędzi, z których Państwa edukatorzy korzystają.

Tematyczny turniej debat

Organizujemy turnieje debat dla dzieci, młodzieży, studentów oraz turnieje otwarte. Są to wydarzenia analogiczne do wydarzeń sportowych jak turnieje piłki nożnej, z tą różnicą, że rywalizacja rozstrzyga się nad tym, kto lepiej włada słowem w danej tematyce. Uczestnicy turniejów debat rywalizują ze sobą w słownych potyczkach oceniani przez profesjonalnych sędziów oraz ekspertów tematycznych. Tematykę turnieju, jego zakres oraz formę dobieramy według wytycznych partnera.