Veritatis et Rationis

PROJECT OVERVIEW

O ile etos mówcy nigdy nie został oficjalnie spisany, jedną z najważniejszych zasad dla oratora jest ciągły rozwój swoich umiejętności. Oznacza to nie tylko potrzebę ciągłego doskonalenia się w przemawianiu, jak również rozwijania zdolności argumentacyjnych na wielu płaszczyznach. Do tej pory poszczególne turnieje debat oksfordzkich kładły duży nacisk na dyskusje polityczno-społeczne.

Wychodząc naprzeciw potrzebie wielopłaszczyznowego rozwoju oraz rosnącemu zainteresowaniu debatami wśród młodzieży szkolnej, Insytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji UJ, nasze stowarzyszenie oraz zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Nowe Przestrzenie organizują w roku szkolnym 2018/19 pierwszy w historii turniej debat oksfordzkich o tematyce etyki i filozofii.

Turniej odbędzie się między 10 a 12 października 2018 roku i jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich z całej Polski. Termin nie jest przypadkowy, gdyż to właśnie w październiku 40 lat temu papieżem został Karol Wojtyła. Veritatis et Rationis jest nie tylko celebracją tej rocznicy, ale także hołdem dla dorobku naukowego św. Jana Pawła II.

Szczegóły projektu

  • Year: 2015
  • Project: Branding
  • Customer: Wallahia Inc.
  • Designer: Arnie Schwarzie
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *